Zadanie

Założenia, które otrzymaliśmy były następyjące: potrzebna jest nowa marka o zasięgu europejskim, która pomoże sprzedawać wysokiej jakości produkty spożywcze na rynku marketowym.

01

Słowo

Pracowaliśmy nad nazwą serii produktów zawierających mięso, jednak nie chcieliśmy ograniczać się tylko do tej grupy. Mówiliśmy o świecie marki sprzyjającej spotkaniom przy wspólnym stole. Zakładaliśmy wsparcie w postaci serwisu kulinarnego. Z wielu propozycji wybraliśmy Meet Menu.

02

Projekt

Charakterystyczne logo i system identyfikacji wizualnej. Mieliśmy być rozpoznawalni wszędzie - tak w przestrzeni publicznej jak i na opakowaniach produktów. Opracowaliśmy linearyzację oraz kody kolorystyczne.

03

Obraz

Pracując nad konkretnymi produktami zawsze dochodzimy do etapu wizualizacji. Szczególnie w przypadku produktów spożywczych dążymy do uzyskania silnego efektu sensorycznego. Jest to dla nas bardzo ważne, dlatego posiadamy własne studio fotograficzne, które pozwala na pełną kontrolę nad uzyskiwanymi efektami.

04

Opakowanie

Chcemy, żeby nasz produkt silnie wyróżniał się na półce. Osiągamy ten efekt dzięki projektowi wspierającemu najmocniejsze cechy marki, konsekwentnej grafice oraz wizualizacji. Kluczowe jest również profesionalne przygotowanie opakowań do druku w odpowiedniej technice.

05

Wsparcie

W tym przypadku wsparciem dla produktów Meet Menu, poza komunikacją zewnętrzną oraz promocją w gazetkach marketowych jest funkcjonowanie w internecie serwisu kulinarnego, do którego prowadzą informacje umieszczone bezpośrednio na opakowaniach. Opracowanie przepisów, wykonanie zdjęć oraz kodowanie serwisu jest również naszym dziełem.

06
meetmenu.com

Informacja

Podstawą efektywnej sprzedaży jest precyzyjne przekazanie kompleksowej informacji o produkcie, wszystkich jego cechach oraz zakresie dostępności.

07